آراد حبوبات
خانه / نمایندگی فروش انواع نخود ایرانی

نمایندگی فروش انواع نخود ایرانی

نتیجه سال ها تجربه و سوابق فعالیت در زمینه حبوبات موجب شده است تا حبوبات آراد نمایندگی های مختلفی را در سراسر کشور و یا حتی در خارج کشور دایر کند. در حال حاضر حبوبات آراد دارای چندین نمایندگی فروش انواع نخود ایرانی در کشور است.
در کرمانشاه، لرستان، زنجان، آذربایجان های غربی و شرقی به عنوان قطب های تولید نخود در کشور، تهیه این ماده غذایی آسان است و خانواده ها به سهولت آن را تهیه می کنند و حتی می توانند با طور مستقیم آن را از زمین های کشاورزی خریداری کنند. اما در برخی از استان های کشور، نخود با تاخیر زیاد و از طریق واسطه های سودجو به دست هم وطنان عزیز می رسد و آن ها ناچارند که نخود موجود را با هر قیمتی که فروشندگان تعیین می کنند، خریداری کنند. حبوبات آراد در جهت رفاه متقاضیان نخود در سراسر کشور نمایندگی هایی دایر نموده که از طریق آن ها نخود خریداری شده از کشاورزان در زمان کوتاهی به دست مشتریان برسد. همچنین هم وطنان در سراسر ایران می توانند با قیمت مناسبی نخود مورد نیاز خود را از طریق نمایندگی های حبوبات آراد تهیه کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام