آراد حبوبات
خانه / نخود روسی / واردات نخود روسی فلافل به ایران

واردات نخود روسی فلافل به ایران

واردات نخود روسی فلافل به ایران به صورت عمده و با قیمت مناسب در مرکز حبوبات آراد انجام می شود.با توجه به اینکه حبوبات مهمترین منبع پروتئین به عنوان جایگزین گوشت قرمز هستند لذا این نوع محصول همواره باید با قیمت مناسب در اختیار مردم قرار گیرد. یکی از راه های تأمین حبوبات از جمله نخود، واردات آن از کشورهای دیگر است.
روس یکی از صادرکنندگان بزرگ نخود است که این محصول ار با کیفیت بالا به بازار جهانی عرضه می کند. بیشترین استفاده نخود روسی به دلیل ریز بودن جهت تهیه فلافل است. فلافل یکی از غذاهای پرطرفدار در میان مردم ایران است. لذا تقاضای زیادی برای نخود روسی جهت تهیه فلافل در ایران وجود دارد.
مرکز حبوبات آراد نخود روسی فلافل را با قیمت مناسب و به صورت عمده وارد می کند و در سراسر ایران برای مصرف هموطنان عزیز توزیع می کند. تجار و بازرگانانی که تمایل دارند این نوع نخود را با قیمت عمده تحویل بگیرند با این مرکز در تماس باشند.

نخودها در انواع مختلفی ارائه می شوند. در حال حاضر، هم نوع ایرانی و نیز نوع خارجی آن در بازار موجود است. از این میان می توان به نخود روسی فلافلی اشاره کرد. این محصول، بسیار پر خاصیت است و در سوی دیگر، بهترین ماده جهت استفاده در اینگونه از خوراکی محسوب می شود. آن را به شکل ریز و درشت می توان به دست آورد. واردات نخود روسی فلافل به ایران

بازار بزرگ حبوبات در تهران

بازار بزرگ حبوبات در تهرانیکی از مواد خوراکی با ارزش، حبوبات است. این نوع از محصول، شامل یک سری از دانه های ریز و درشت می شود که هر کدام از آن ها رنگ های متفاوتی دارند و از در عین حال، به اشکال مختلفی کاشت و برداشت می شوند. حبوبات دارای رنگ های سفید، قرمز، مشکی، قهوه ای و زرد فام اند. 

استفاده از چنین خوراکی هایی از دیر باز صورت می گرفته و امروزه هم شاهد آن هستیم که با تنوع بالایی آن را می پزند و میل می کنند. حبوبات، دانه های سفت و سختی می باشند که تنها با خیساندن چند ساعته و جوش دادن، قابل خوردن می شوند؛ ولی انجام همه این ها به خصوصیات و فوایدی که می ارزد. 

 بازرگانی حبوبات از رونق خوبی برخوردار می باشد؛ زیرا که استفاده از چنین مواد غذایی زیاد می باشد. اغلب، اینگونه از گیاهان را به شکل فله ای و بسته بندی شده عرضه می کنند. شما در هر حجمی که بخواهید، می توانید کالا را به دست آورید. بسته بندی حبوبات به روش های کاملاً سیستماتیک و دستگاهی انجام می شود. 

در کنار این، شاهد بازرگانی حبوبات ایرانی و خارجی هستیم که هر دوی آنان از نظر طعم، ابعاد، کیفیت و نرخ با همدیگر تفاوت هایی دارند. 

عرضه کننده انواع حبوبات ایرانی و خارجی

عرضه کننده انواع حبوبات ایرانی و خارجیتجارت حبوبات در سطح کلانی انجام می شود. از این محصولات غذایی کمتر کسی است که استفاده نکند. خواص منحصر به فرد آن همینطور خاصیت سیر کنندگی ای که دارد، آنها را به یک ماده غذایی پرمصرف تبدیل کرده است. اگر سری به این مرکز فروش حبوبات بزنید، عرضه کننده انواع حبوبات ایرانی و خارجی را مشاهده خواهید نمود. 

روی هم رفته، این نوع از مواد خوراکی، در تنوع بالایی ارائه می شوند. برای این که با محصولات گوناگون آن آشنایی حاصل کنید، آنان را برایتان معرفی می نماییم: 

 • لوبیا: در انواع سفید، چیتی و قرمز ارائه می شود. کاربرد زیادی در پخت غذاهای مختلف دارد. 
 • عدس: آن را به رنگ های سبز، قرمز، زرد، سیاه و قهوه ای می توان یافت. از معروف ترین حبوبات است. 
 • ماش: گیاهی گرد و ریز است که رنگی سبز دارد. آن را به شکل درست و یا خرد شده عرضه می دارند. 
 • نخود: رنگی زرد متمایل به سفید دارد. گرد است و سایزهای مختلفی دارد. 
 • لپه: در واقع، دو نیم شده محصولاتی است که از آن نام گرفتیم. نام آشناترین آن، لپه نخود می باشد. 

آشنایی با انواع نخود موجود در بازار

آشنایی با انواع نخود موجود در بازارنخودها را می توان در اشکال مختلفی مشاهده کرد. هر یک از آنان از نظر شکل ظاهری، رنگ و همین طور کیفیت با هم تفاوت هایی دارند؛ ولی می شود به کلی این حبوبات را به دو دسته اصلی تقسیم بندی نمود که شامل موارد زیر هستند و خوب است بدانید که خواصشان نیز می تواند بیشتر یا کمتر باشد. آن ها عبارت اند از: 

 1. نخود فرنگی: سبز رنگ است. آن را به شکل تازه و کنسرو شده عرضه می دارند. محصول فوق العاده است که اندکی طعم آن به طور عادی، تلخ است. 
 2. نخود رسمی یا معمولی: با این نوع آشنا هستید و در بازار کشورمان به شکل زیادی معامله می شود. آن را در بالا هم معرفی نمودیم. 

اکنون که آشنایی با انواع نخود موجود در بازار حاصل کردید، خوب است بدانید که چنین محصولاتی را از نظر ابعاد هم دسته بندی می کنند. سایز نخودها از سه میلیمتر شروع و تا 10 میلیمتر ادامه دارد. البته استثنائاتی هم وجود دارد که ممکن از این کوچک و یا بزرگتر باشد؛ ولی نوع استاندارد آن که کشت و زرع می شود، در این اندازه ها هستند. 

در هر حال، نخود نقش زیادی در پخت غذاهای رنگی و خوشمزه دارد و به همین دلیل است که از آن به عنوان محبوب ترین حبوبات یاد می کنند. 

فروش نخود روسی، معمولی و فرنگی

فروش نخود روسی، معمولی و فرنگیحبوبات علی رغم این که در کشورمان کشت می شود و ما به عنوان یکی از کشورهای تولید کننده اصلی به شمار می رویم و از سوی دیگر، شاهد صادرات آن هم هستیم؛ ولی باز هم می بینیم که واردات آن نیز انجام می شود. البته این مسئله کاملاً عادی است و در سراسر جهان داد و ستد اینچنین وجود دارد. 

یکی از حبوباتی که از بیرون مرزها وارد می گردد، نخود است. این محصول را از کشورهای گوناگونی به ویژه روسیه وارد می کنند. خوب است بدانید که این کار در تنوع بالایی صورت می گیرد. هم اکنون فروش نخود روسی معمولی و فرنگی به گونه فله ای و بسته بندی شده انجام می شود که خریداران خاص خود را دارد. 

خرید نخود روسی مرغوب به روش های متفاوتی انجام پذیر است. شما هم می توانید آن را به شکل عمده ای تهیه کنید و هم این که به روش جزئی به دست آورید. 

با دو نوع معمولی و فرنگی که آشنایی کاملی دارد. خوب است بدانید که این مواد خوراکی با ارزش، در سایزهای گوناگونی ارائه می شوند. آنها را می شود به شکل ریز (اندازه 3 تا 5)، میانه (اندازه 5 تا 8) و درشت (8 تا 10) مشاهده کرد. قیمت نخود روسی نیز بر اساس همین موارد است که تعیین می گردد. 

لیست قیمت نخود روسی در بازار

لیست قیمت نخود روسی در بازارقیمت حبوبات خارجی و ایرانی در بازار کشورمان متفاوت اعلام می گردد. اگر به دنبال این هستید که لیست قیمت نخود خارجی را تهیه کنید، بهتر است به چند نکته توجه داشته باشید. اول این که آن ها کیفیت های شان با همدیگر متفاوت است. برای مثال، قیمت نخود فلافلی روسی به دلیل ریز بودن با نوع درشت فرق می کند. 

درست حدس زدید، مسئله اصلی در این خصوص، ابعاد محصول می باشد که در بالا هم به آن پرداختیم. البته موارد دیگری هم در این زمینه نقش دارند که می شود به نوع ارائه هم اشاره نمود. بی تردید شما اگر محصول را به شکل فله ای و همین طور عمده تهیه کنید، فروشنده نخود ارزان تری را در اختیار شما قرار می دهد. 

روی هم رفته، نخود روسی ارزان و گران در بازار داریم که هر کدام از آنها به دلایل که عرضه کردیم، با یکدیگر فرق دارند. 

نخودهایی که از کشور روسیه وارد می شوند، مانند سایر محصولات دیگر، ویژگی های فوق العاده خود را داشته و به همین سبب است که آن را وارد کرده عرضه می دارند. از این نخود می شود در امور گوناگونی کار گرفت که عمدتاً پخت و پز و همچنین بو دادن آن است که به نخودچی تبدیل می شود. 

دلایل واردات نخود روسی به کشور

دلایل واردات نخود روسی به کشورشاید این سوال در ذهن تان خلق شده باشد که دلایل واردات نخود روسی به کشور چیست؟ ما که خودمان نخود مرغوب داریم؟ بهتر است بدانید که معاملات جهانی بحث گسترده ای دارد. بی دلیل اقتصاد یک کشور منوط به همین داد و ستد می باشد. نمی توان در جهان امروزی زندگی کرد و دست اینگونه معاملات نزد. 

به هر صورت، هر صادراتی، وارداتی هم دارد. از سویی، اگر وارداتی انجام نشود، بازار به گونه ای در انحصار یک شمار افراد خاص در می آید و آنان به هر قیمتی که شده محصولات شان را عرضه می کنند. به نحوی می شود گفت که یکی از مزیت های واردات، ایجاد تعادل در بازار است و کمبودها را نیز به این روش رفع می نمایند. 

البته در نظر داشته باشید که تعادل در این زمینه شرط اصلی می باشد که در کشورمان گاهی این موضوع در نظر گرفته نمی شود. 

با همه این ها، واردات نخود روسی نیز بر اساس یک سری از ضروریات صورت می گیرد. اول اینکه محصول با شرایط ارزی ای وجود دارد، با نرخ مناسبی عرضه می شود. از کیفیت خوبی هم برخوردار است و از سوی دیگر، می شود آن را در انواع متفاوتی به دست آورد. اینها از جمله دلایل متفاوت واردات این نوع از کالا می باشند. 

کابردهای مهم نخود روسی

کابردهای مهم نخود روسیاز جمله کاربردهای مهم نخود روسی، می توان به موارد مختلفی اشاره کرد که در این جا به شکل لیست وارد به آنها می پردازیم: 

 • تولید خمیر و پخت فلافل (انواع نخود فلافلی داریم) 
 • تولید نخودچی و فرآورده های آن (آرد نخودچی) 
 • پخت آبگوشت 
 • استفاده به عنوان نخود شور 

این نکته را نیز فراموش نکنید که نخود سرشار از مواد معدنی بسیار مفید و به همین سان انواع ویتامین های گوناگون است. به این دلایل است که ما امروزه به شکل وسیعی از آن استفاده می نماییم و خوراکی های مختلفی را می پزیم. 

مشخصات منحصر بفرد نخود روسی

مشخصات منحصر بفرد نخود روسینخود روسی اعلاء دارای یک سری از مشخصات منحصر بفرد خود می باشد. برای این که وضاحت بیشتری به این موضوع داده باشیم، به چند ویژگی آن در همین ابتداء اشاره می نماییم: 

 1. نخود روسی تنوع بالایی دارد. 
 2. صاف و صیقلی می باشد. 
 3. هیچ نوع کرم خوردگی ای ندارد. 
 4. بدون لکه های سیاه ارائه می شود. 
 5. کاملاً ارگانیک کشت و برداشت شده است. 
 6. آسان پز و موارد استفاده آن گوناگون است. 

همین ویژگی ها است که امروزه از آن به عنوان یکی از محصولات پرطرفدار یاد می کنند. در کنار این، این موارد باعث شده تا بازار خوبی هم پیدا نماید. آن را به روش های گوناگونی ارائه می دهند که مشتریان زیادی در جای جای کشور دارد. 

خریدار نخود روسی ریز فلافلی

خریدار نخود روسی ریز فلافلیفروش نخود فلافلی در تنوع بالایی انجام می شود. برای مثال نخودهای گران و ارزان قیمت را داریم که هر کدام با هم دیگر می تواند از نظر کیفیت متفاوت باشد.  

ولی خریدار نخود روسی ریز فلافلی، می تواند با بهترین کیفیت محصول را به شکل عمده ای به دست آورد. آن را در کیسه هایی که اوزان گوناگونی دارند و به روش های کاملاً استانداردی بسته بندی شده، عرضه می دارند. 

خرید نخود فلافلی ریز که از کشور روسیه وارد شده، به شکل سورت شده امکان پذیر است؛ چون که آن را یکدست ارائه می دهند و از جانب دیگر، شما ناخالصی ای در آن نمی بینید. اینها مزیت های مختلفی است که چنین نخودی دارد. 

بزرگترین عمده فروش نخود روسی فلافلی

بزرگترین عمده فروش نخود روسی فلافلیفلافل یکی از انواع ساندویچ ها به شمار می رود. این محصول اصولاً در شهرهای جنوبی کشورمان از محبوب ترین خوراکی ها به شمار می رود. نرخ ارزان، طعم خوب و همینطور سرشار از خواص مختلف، مواردی محسوب می شود که باعث گردیده، این خوراکی، پرطرفدار شود. هم اکنون شهرت آن در سراسر کشور پیچیده است. 

شما در هر شهری که باشید، آسان می توانید این غذای خوش طعم را تهیه کنید. ولی پخت آن نیاز به مواد اولیه دارد که نخود نقش اساسی را بازی می کند. همین پرفروش بودن فلافل سبب شده تا نخود فلافلی ایرانی و خارجی به شکل گسترده ای وارد بازار شود. 

امروزه به آسانی می توانید بزرگترین عمده فروش نخود روسی فلافلی را پیدا کرده و از آن بهترین نوع محصول را به دست آورید. 

بهترین نخود برای تهره فلافل

بهترین نخود برای تهره فلافلیکی از مسائلی که در فلافل بسیار اهمیت دارد، این است که هنگام خوردن نخود سفت و درشت را احساس نکنیم. به همین جهت، نخودها را ابتداء می خیسانند و سپس خوب چرخ می کنند. این کار سبب نرم شدن محصول می گردد. نخود فلافلی ارزان نوع ریز آن است. 

از طرفی بهترین نخود برای تهیه فلافل آنگونه از محصولی می باشد که نخود بسیار سخت را نداشته باشد که حتی پس از خرد شدن نیز، دانه های آن سفت باقی بماند. 

در هر صورت، نخود فلافلی کرمانشاهی و روسی از جمله بهترین محصولات به شمار می روند. اگر می خواهید که برای فلافل نوع مرغوب نخود را تهیه کنید، این موارد گزینه های عالی می باشند. بد نیست بدانید که بیشتر از نوع ریز نخود جهت تولید فلافل استفاده می گردد. 

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات در ایران

فروشگاه اینترنتی انواع حبوبات در ایرانانواع حبوبات در ایران، از سوی این فروشگاه اینترنتی عرضه می شود. خرید از این طریق، بسیار راحت است. شما در هر ساعت از شبانه روز که وقت داشته باشید و همچنین از هر جای کشور قادر هستید که وارد سایت مذکور شده و سفارش محصول را ارائه دهید. 

از طرفی، تنوع حبوبات در این فروشگاه بسیار بالا است و همینطور گاهی تخفیف های خوبی نیز برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته می شود. اگر می خواهید که جزییات بیشتری از چگونه انجام معامله به دست آورید، می توانید با فروشندگان این مجموعه تماس بگیرید. آن ها به خوبی شما را در زمینه خرید بهترین حبوبات، راهنمایی می کنند. 

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام