آراد حبوبات
خانه / وارد کنندگان انواع حبوبات خارجی

وارد کنندگان انواع حبوبات خارجی

وارد کنندگان انواع حبوبات خارجی باید بدانند که مردم به دلیل قیمت مناسب این محصولات تمایل به خرید آنها دارند. بنابراین باید حبوبات خارجی با قیمت مناسب عرضه شود نه اینکه با سوء استفاده از کمبود حبوبات آنها را با قیمت بالا بفروشند.
مصرف حبوبات نقش مهمی در سلامت هر جامعه ای به خصوص جوامع توسعه نیافته دارد و تولید آن یکی از مهم ترین اقدامات محسوب می شود. با وجود اینکه ایران خود دارای مناطق تولید حبوبات در جهان است و حتی در برخی مواقع صادرات این محصولات را در حجم بالا انجام می دهد اما گاهی نیز تولیدات کشور حتی جوابگوی مصرف داخل نیز نیست. به همین دلیل طبق آمار و اطلاعات ثبت شده در کمرگ واردات این محصولات از کشورهایی مانند کانادا، قزاقستان، چین و ترکیه انجام می گیرد. حبوبات آراد یکی از با سابقه ترین و با تجربه ترین وارد کنندگان انواع حبوبات خارجی است که این محصولات را به صورت مستقیم وارد بازار می کند. به همین دلیل حبوبات خارجی عرضه شده در این مرکز از قیمت های مناسبی برخوردارند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

مرکز پخش حبوبات فله درجه یک

حبوبات آراد انواع حبوبات درجه یک و مرغوب را هم به صورت فله و هم به صورت خره فروشی عرضه می کند و برای این کار دارای چندین مرکز پخش در سراسر کشور است. حبوبات از گ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام