آراد حبوبات
خانه / پخش عمده نخود آبی درجه یک

پخش عمده نخود آبی درجه یک

پس از تولید نخود آبی مهم ترین اقدام نحوه صحیح توزیع کردن آن است به گونه ای که هم وطنان عزیز در سراسر ایران از آن بهره مند شوند. حبوبات آراد در این راستا پخش عمده نخود آبی درجه یک را بر عهده دارد.
کاشت نخود به دو صورت آب و دیمی صورت می گیرد. اما اینکه در چه منطقه ای نخود باید به صورت دیم کاشت شود یا آبی بستگی به شرایط جوی و اقلیمی آن منطقه دارد. به عنوان مثال میزان بارش، درجه حرارت، رطوبت نسبی و … عوامل تغییر ناپذیری هستند که کنترل آن از دست انسان خارج است. البته شاید بتوان در محیط گلخانه ای این شرایط را به صورت مصنوعی تغییر داد اما در سطح منطقه ای این امکان پذیر نیست. به همین دلیل متناسب با شرایط هر منطقه کشاورزان تصمیم می گیرند که نخود را به صورت دیم بکارند یا آبی. طبق آمارها در ایران به طور تقریبی میزان کشت نخود دیمی دو سوم نخود آبی است. حبوبات آراد مسئولیت خطیر پخش و توزیع نخود آبی درجه یکی را بر عهده دارد.
به متقاضیان نخود که به دنبال خرید نخود آبی هستند پیشنهاد می کنیم با مراجعه به مرکز حبوبات آراد به صورت اینترنتی و یا تماس با کارشناسان از قیمت های این مرکز برای این محصول مطلع شوند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام