آراد حبوبات
خانه / پخش عمده نخود فلافل در بازار داخلی

پخش عمده نخود فلافل در بازار داخلی

کسانی که مشغول به تهیه فلافل هستند برای کاهش هزینه های تولید و صرفه جویی، نخود مورد نیاز خود را به صورت عمده تهیه می کنند. به اطلاع این عزیزان می رسانیم که حبوبات آراد پخش عمده نخود فلافل در بازار داخلی را بر عهده دارد.
هنر آشپزی زمانی نمایان می شود که آشپز مواد اولیه مرغوب و با کیفیتی در اختیار داشته باشد. در کشور ما مصرف فلافل در سال های اخیر بسیار افزایش پیدا کرده است و همین مسئله باعث رونق فروش فلافل شده است. اما کسانی که مشغول به تهیه فلافل هستند چه به عنوان یک شغل و یا برای مصرف اعضای خانواده می دانند که خرید نخود مرغوب و درجه یک از الزامات تهیه فلافل خوش طعم است. از طرفی کسانی که در تهیه فلافل مشغول به کار هستند برای صرفه جویی در هزینه های تولید به دنبال خرید نخود مخصوص فلافل با قیمتی پایین هستند. مرکز حبوبات آراد نخود فلافلی را به صورت عمده با قیمتی زیر قیمت بازار در بازار داخلی به فروش می رساند.
عمده فروشان، رستوران ها، کارخانه های فلافل سازی و فست فودهایی که به تهیه فلافل مشغولند برای خرید نخود مرغوب و مناسب می توانند از طریق مرکز حبوبات آراد اقدام کنند.

جهت خريد و فروش اين محصول ميتوانيد با ما در ارتباط باشيد:
مدیر فروش: مرضیه صیفی
شماره همراه: 09184687293
کانال تلگرام: aradhobobat@
پست الکترونيکي: aradhobobat@gmail.com
آدرس سایت: www.aradhobobat.com

مطلب پیشنهادی

قیمت روز نخود ریز کرمانشاه

قیمت نخود ریز کرمانشاه گاهی در برخی از فصول سال به دلایل مختلف رشد نجومی به خود می گیرد، اما در شرایط عادی و تولید انبوه این محصول را با صرف هزینه کم می توان به

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کانال تلگرام